Mishiko

Medzinárodná spoločnosť, ktorá vyvíja sériu "Internet of Things" [Internet vecí] (IoT) produktov na báze vlastnej IoT platformy. Spoločnosť Mishiko vytvorila univerzálny IoT DevKit na spúšťanie svojich vlastných projektov, rovnako ako aj "Turnkey" riešenie pre projekty tretích strán. Projekt Mishiko vznikol v roku 2015 a od svojho vzniku získal finančné prostriedky v hodnote viac ako 2 milióny USD.

Interný vývoj

V Mishiko nekopírujeme externé riešenia; tvoríme naše projekty od nuly. Garanciou je náš interný tím zložený z najlepších ruských vývojárov pracujúcich v Nižnom Novgorode a v Moskve. Všetko od mobilných aplikácií do priemyslového designu, elektronických obvodov a algoritmov tvoríme vlastnými vývojármi. Z tohoto dôvodu je kvalita kontrolovaná v každej fáze vývoja produktu.

Vlastná výroba

Pri hľadaní dodávateľov pre výrobu Mishiko sme mali na výber z desiatok tovární a vyrobili sme stovky vzoriek. Boli sme úzkostliví pri hľadaní dodávateľov, ktorí nám zaručia požadovanú kvalitu od krabice pre zariadenie, až po elektronické montáže a produkciu. Za týmto účelom sme založili samostatnú pobočku v Ázii, ktorá vyberie najlepšie továrne a vždy dohliadne na kvalitu montáže a výroby zariadení.

Platforma IoT

Mishiko obojok je len prvým projektom z portfólia našich produktov a zariadení z oblasti internetu vecí vytvorených tímom Mishiko. Všetky sú založené na rovnakej IoT platforme, ktorá bude v blízkej budúcnosti s názvom IoT DevKit prezentovaná ako riešenie k dispozícii pre vývojárov tretích strán, ktorí majú záujem účasti na trhu internetu vecí.

Partneri

Pri výbere partnerov si Mishiko tím stanovil množstvo náročných podmienok, ktoré umožňujú vyvíjať prvotriedne produkty. Zmluva s mobilným operátorom T-Mobile poskytla možnosť zariadeniu Mishiko pracovať v 170 zemiach po celom svete za veľmi prijateľnú cenu. Využitie prémiových elektronických součiastok od takých partnerov, ako je kanadská spoločnosť Sierra Wireless, robí naše zariadenie odolné a spoľahlivé. Pri výbere poskytovateľa pre jednotlivé úlohy, ako návrh UX, dávame prednosť špecialistom a dodávateľom so skúsenosťami z medzinárodnými projektami.

Kancelárie v Rusku, Európe a Ázii

Software Mishiko a elektronické súčiastky sú vyvíjané tými najlepšími programátormi, inžiniermi a priemyslovými designermi v kanceláriách v Moskve a Nižnom Novgorode. Ázijská pobočka rieši problematiku výroby a Európska divízia sa zaoberá biznis vývojom a predajom v Európe. Preto vieme zaistiť kontrolu kvality a zároveň vytvoriť príležitosť pre rýchlu medzinárodnú expanziu. 

Produkty výrobcu v týchto kategóriách:

Skryť filterZobraziť filter
Skúste
náš filter
Značka:

Funkcie:


Určovanie polohy:

Plemeno:

Dosah:

Vodotesnosť:

Napájanie:


Zobrazenie

   Zoradiť podľa:         
Mishiko GPS obojok a merač aktivity Mishiko GPS obojok a merač aktivityMishiko GPS obojok a merač aktivityMishiko GPS obojok a merač aktivityMishiko GPS obojok a merač aktivityMishiko GPS obojok a merač aktivityMishiko GPS obojok a merač aktivityMishiko GPS obojok a merač aktivityMishiko GPS obojok a merač aktivityMishiko GPS obojok a merač aktivityMishiko GPS obojok a merač aktivityMishiko GPS obojok a merač aktivityMishiko GPS obojok a merač aktivityMishiko GPS obojok a merač aktivityMishiko GPS obojok a merač aktivity

Mishiko GPS obojok a merač aktivity

Akcia Doprava zdarma Najpredávanejší

Mishiko je špeciálny GPS obojok a aktivity monitor, ktorý sleduje polohu a fyzickú aktivitu vášho psa. Disponuje…

Platba za služby zdarma Funkcie GPS, svetlo, meranie aktivity, bezpečnostná zóna, kalendár
Určovanie polohy GSM (SIM karta) Plemeno malé, stredné, veľké
Dosah podľa signálu Zobrazenie aplikácia
Počet psov neobmedzený Vodotesnosť vodotesný
Napájanie nabíjací
Pôvodne 183 € 144 € 119 € bez DPH Skladom 1 ks v utorok 26. 06. u Vás
Zľava
39 €