Easy Obroza

Elektronické výcvikové obojky firmy EasyPet sa vyznačujú precíznym spracovaním, jednoduchosťou ovládania a možnosťou užitia zvukového, tak aj vibračného, prípadne elektrostatického upozornenia. Medzi ďalšie výhody obojkov EasyPet patrí nízka cena v pomere k funkciám, ktoré ponúka, kvalita spracovania, pekný design a jednoduché ovládanie navrhnuté priamo pre užívateľov.

Až 100 úrovní pre nastavenie syly impulzov na obojku

Elektronické obojky EasyPet sa vyznačujú širokou škálou nastavenia sily elektrostatických impulzov. Vďaka tejto možnosti nastavenia, sú obojky vhodné k použitiu ako aj pre výcvik malých, tak aj stredných a veľkých plemien psov.

Obrovský dosah obojkov od 500 až do 1200 metrov!

Elektronické výcvikové obojky EasyPet sa vyrábajú s dosahom 500 alebo 1200m. Takže, nech už potrebujete elektronický obojok pre bežný výcvik alebo naopak pre výcvik loveckých či poľovníckych psov v lese alebo na veľké vzdialenosti, tak z našej ponuky si zaručene vyberiete.

Jednoduché nabíjanie obojka aj vysielača súčasne

S obojkami EasyPet šetríte čas! Pomocou špeciálne navrhnutej nabíjačky s dual konektorom môžete nabíjať vysielač aj prijímač súčasne. Naviac vďaka vysokokapacitnej nabíjačke máte vysielač aj obojok nabitý behom 2 hodín.

Kvalitný materiál, spracovanie a prepracovaný design

Obojky EasyPet sú vyrobené zo špeciálne tvrdzeného plastu, vďaka ktorému nedochádza k poškodeniu pri bežnom použití ani pri páde na zem. Designovo navrhnuté obojky sú ergonomicky tvarované pre čo najlepšie uchytenie v ruke.

Jednoduché ovládanie navrhnuté presne pre užívateľa

Na základe dlhodobého testovania bolo u obojkov EasyPet vyvinuté intuitívne ovládanie priamo pre užívateľa. Pre každú funkciu je navrhnuté samostatné tlačítko, vďaka ktorému nedochádza k medzere, keď je potrebná okamžitá reakcia.

Korekcia pomocou zvuku, vibrácií aj impulzu

Obojky EasyPet disponujú rôznymi druhmi korekcií. Pokiaľ psík neuposlúchne váš povel, máte možnosť použiť ako aj zvukové, tak vibračné, prípadne elektrostatické upozornenie. Vo väčšine prípadov si pes zvykne na zvukové upozornenie a vibrácie či impulz už nepoužívate.

Možnosť ovládania až 3 psov súčasne

Ako jedny z mala ponúka elektronické obojky EasyPet možnosť výcviku až 3 psov súčasne. Pomocou farebných obojkov si psíkov jednoducho odlíšite a na vysielači si potom môžete nastaviť ovládanie pre každého z 3 psov zvlášť a pomocou vysielača medzi nimi prepínať.

Vhodné pre výcvik malých aj veľkých psov

Všetky elektronické obojky EasyPet sú kompletne nastaviteľné a vďaka tomu je možné ich využiť pre výcvik malých, tak aj stredných a veľkých plemien psov. Nezáleží teda na rase ani váhe psa, všetko si jednoducho nastavíte na mieru pre vašeho psíka.

Trojitá detekcia štekania

Protištekacie obojky EasyPet majú trojitú detekciu štekania (vibrácie hlasiviek, zvuk štekania a prednastavený časový rámec štekania). Vďaka tejto technológii je zaistená minimalizácia falošných poplachov, ako napríklad od štekania iného psa, drbania a podobne.

Vodotesné obojky vhodné pre výcvik psov vo vode

Keďže každý pes niekedy vlezie do vody, sú elektronické obojky EasyPet vybavené vodotesnými prijímačmi. Prijímače EP380R a EP8000 sú tiež ponoriteľné a tým pádom vhodné pre výcvik psov vo vode.

 

 

Produkty výrobcu v týchto kategóriách:


Zobrazenie

   Zoradiť podľa:         
Nabíjačka pre elektronický obojok EasyPet EP-28A

Nabíjačka pre elektronický obojok EasyPet EP-28A

Náhradná nabíjačka pre elektronický protištekací obojok EasyPet EP-28A.

12 € 10 € bez DPH 10 dnív stredu 10. 11. u Vás