Elektro-obojky.sk na veľtrhu InterZoo 2016

V piatok 27. mája 2016 sa naši zástupcovia Alice a Tomáš vydali na najväčší chovateľský veľtrh v Európe Interzoo 2016, ktorý sa každoročne koná v nemeckom Norimbergu. Akcia to bola skutočne vydarená! Na veľtrh vzali so sebou aj našu maskotku Bellu. Tá zožala najväčší úspech a každý sa rozplýval nad jej roztomilosťou a tak aj vďaka našej Belle Alice s Tomášom získali nové kontakty.

Krátku prestávku Bella trávila vo svojej najobľúbenejšej polohe, v ktorej opäť vyčarovala okoloidúcim úsmevy na tvárach.

Hoci celý veľtrh trval až štyri dni, my sme sa zúčastnili len jedného dňa a tak nebolo v našich silách prejsť všetky stánky a úžasné produkty, ktoré vystavovatelia priniesli. Nemusíte sa však báť, náš tým bol šikovný a predsa len sme našli pre vašich miláčikov zaujímavé produkty, ktoré už čoskoro môžete očakávať na našom e-shope.

Najlepším zážitkom však bolo stretnutie sa s našimi partnermi, ako napríklad s Num´Axes, Dogtra alebo SureFlap, s ktorými už dlho spolupracujeme. Stretnúť sa osobne s ľuďmi, ktorí stoja za všetkými skvelými produktami, bolo pre nás veľmi príjemne a tešíme sa na ďalšie stretnutia.

Na záver jedna vtipná fotka pre pobavenie, alebo ako sa Alice rozhodla ukázať našim partnerom, ako sa lezie na koňa!Súvisiace produkty

Je nám ľúto, ale podľa zadaných kritérii neboli nájdené žiadne položky