Kontakty

Adresa pre vrátenie tovaru a reklamácie

Reedog s.r.o., ID 2130, P.O. Box 901, 911 01, Trenčín

 Reklamačný protokol

 Odstúpenie od zmluvy

 

Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Managerka predajne

Gabriela Drázdová

+421 322 601 057

gabriela@elektricke-obojky.sk

Lada Všechovská

+421 322 601 057

lada@elektricke-obojky.sk

Karolina Šebestová

+421 322 601 057

karolina@elektricke-obojky.sk

 

Sklad a expedícia
Reklamácia a servis
Veľkoobchod a nákup

Ondřej Novák

+421 322 601 057

ondra@elektricke-obojky.sk

 

Jakub Kladiva

+421 322 601 057

jakub@elektricke-obojky.sk

Lýdia Ondíková

+421 322 601 057

lydia@elektricke-obojky.sk

 

PR a Social Media
Administratíva a fakturácia
Copywriting a magazín

Nikola Krišteková

+421 322 601 057

nikola@elektricke-obojky.sk

Lucie 

+421 322 601 057

lucie@elektricke-obojky.sk

Jitka Zemanová

+421 322 601 057

jitka@elektricke-obojky.sk

 

Country Manager Poľsko
Country Manager Maďarsko
Country Manager Nemecko

Wojciech Marciniak

+48 579 061 399

wojciech@elektricke-obojky.sk

Erik Bálint

+36 800 88 110

erik@elektricke-obojky.sk

Petr Malota

+49 176 34 433 212

petr@elektricke-obojky.sk

 

Big Boss

Online marketing

Financie a účtovníctvo

Tomáš Mráz

+421 322 601 057

tomas@elektricke-obojky.sk

Matěj Jačka

+421 322 601 057

matej@elektricke-obojky.sk

Tereza 

+421 322 601 057

tereza@elektricke-obojky.sk

 

Predajňa

Navštívte najväčšiu špecializovanú predajňu s elektronickými obojkami v ČR a spoznajte náš tým osobne! Na predajni vás privíta vysoko kvalifikovaný a zaškolený personál, ktorý vám poradí s výberom produktu, všetko detailne vysvetlí a názorne predvedie.

 

Showroom Elektricke-Obojky.sk a Reedog.cz

Sedmidomky 459/8, Praha 10, 101 00

Email:

Telefón:

obchod@elektricke-obojky.sk

+421 322 601 057

Po - Pia: 00 - 17 00
So - Ne: zatvorené
 

Napíšte nám

Fakturačné údaje

 

 
Reedog s.r.o.
Sedmidomky 459/8 
Praha 10 - Michle, 10100
14700, IC: 05179220, DIČ SK4120084705
 
CZ Bankový účet
Č.Ú.: 2601015899/2010
IBAN: CZ5420100000002601015899
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
 
EUR Bankový účet
Č.Ú.: 2501015904/2010
IBAN: CZ6920100000002501015904
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX